-16%Чехол на стілець. KARE PREMIUM. Капучіно (підвищенна щільність 290 гр/м², Туреччина)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4
249 ₴
209 ₴
Показати оптові ціниЕластичний чохол на стілець KARE виготовлений з трикотажної тканини
- власного виробництва
- щільність тканини - 290 гр/м²
- ТКАНИНА ВОЛОГОВІДШТОВХУВАЛЬНА
- склад тканини: 60% - бавовна, 40% - поліестер (для еластичності)
Працюємо як з роздрібними, так і з оптовими замовленнями. Виконуємо закупівлі у великих обсягах: чохли на стільці для готелів, ресторанів, кафе, банкетних залів, державних і приватних навчальних закладів та інших підприємств. Професійно підбираємо моделі чохлів під ваші стільці та продаємо в будь-якій кількості з нашого складу.

(Стійка до зносу, легко чиститься, популярна для оббивки меблів та інших декоративних цілей)

(Легко знімаються і перуться, не вимагають прасування. Не забарвлюють ваші меблі)

(Чохли можуть допомогти зберегти зовнішній вигляд меблів, навіть якщо вони старі або потерті)

(легко підібрати для будь-якого стільця завдяки високій еластичності тканини)

- Для сімей з дітьми або домашніми тваринами. Чохли можуть допомогти захистити меблі від бруду, плям і пошкоджень, які можуть виникнути в результаті використання дітьми або домашніми тваринами.
- Для кухонь і їдалень. Чохли можуть допомогти захистити меблі від їжі, напоїв і інших забруднень, які можуть виникнути в результаті використання в кухнях і їдальнях.
- Для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Чохли можуть допомогти захистити меблі від бруду, плям і пошкоджень, які можуть виникнути в результаті використання в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування.
- Стиль інтер'єру. Чохли можна використовувати для зміни стилю інтер'єру, тому важливо вибрати чохол, який гармоніюватиме з іншими елементами інтер'єру.
| Склад матеріалу | бавовна - 60% поліестер - 40% вшита гумка |
| Щільність матеріалу | 290 г/м2 |
| Вага | 155 г |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | захисне/декоративне |
| Висота спинки | від 40 до 55 см |
| Ширина спинки | від 25 до 47 см |
| Глибина сидіння | від 25 до 47 см |
| Ширина сидіння | від 25 до 47 см |
| Особливості догляду | машинне прання до 30°C/мінімальний віджим |

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Фото товару зроблено нашою командою при білому LED освітленні, професіональною фотокамерою. Тканина має властивості переливатися залежно від освітлення. А також незначно відрізнятися в залежності від єкрану вашого пристрою!





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Форма | Універсальна |
| Колір | Капучино |
| Стан | Новий |
| Щільність | 290 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Захисне/Декоративне |
- Ціна: 209 ₴








