-16%Чохол на стілець. KARE PREMIUM Туреччина. Графіт (Універсальні чохли на стільці, будь-якої форми)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0002
249 ₴
209 ₴
Показати оптові ціниЕластичний чохол на стілець KARE виготовлений з трикотажний ткани
- власного виробництва
- щільність тканини - 290 гр/м²
- тканина вологовідштовхувальна
- склад тканини: 60% — бавовна, 40% — полиэстер (для еластичності)
Працюємо як з роздрібними, так і з оптовими замовленнями. Виконуємо закупівлі у великих обсягах: чохли на стільці для готелів, ресторанів, кафе, банкетних залів, державних і приватних навчальних закладів та інших підприємств. Професійно підбираємо моделі чохлів під ваші стільці та продаємо в будь-якій кількості з нашого складу.
Еластичний чохол на стілець KARE виготовлений з трикотажний ткани
- власного виробництва
- щільність тканини - 290 гр/м²
- абсолютний ексклюзив на ринку
- склад тканини: 60% — бавовна, 40% — полиэстер (для еластичності)

(Стійка до зношування, легко чиститься, популярна для оббивки меблів та інших декоративних цілей)

(Легко знімаються й перуться, не вимагають прасування. Не фарбують ваші меблі)

(Чохли можуть допомогти зберегти зовнішній вигляд меблів, навіть якщо вони старі або потерти.)

(легко підібрати для будь-якого стільця завдяки високій еластичності тканини)

- Для сімей із дітьми або хатніми тваринами. Чохли можуть допомогти захистити меблі від бруду, плям і пошкоджень, які можуть виникнути внаслідок використання дітьми або свійськими тваринами.
- Для кухонь і столових. Чохли можуть допомогти захистити меблі від їжі, напоїв та інших забруднень, які можуть виникнути внаслідок використання в кухнях і столових.
- Для ресторанів, кафе та інших загальнопоживань. Чохли можуть допомогти захистити меблі від бруду, плям і пошкоджень, які можуть виникнути внаслідок використання в ресторанах, кафе та інших громадських харчуваннях.
- Стиль інтер'єру. Чохли можна використовувати для зміни стилю інтер'єру, тому важливо вибрати чохол, що гармонує з іншими елементами інтер'єру.
| Склад тканини | бавовна — 60% поліестер — 40% вшита гумка |
| Щільність матеріалу | 290 г/м2 |
| Вага | 155 г |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | захисне/декоративне |
| Висота спинки | від 40 до 55 см |
| Ширина спинки | от 25 до 47 см |
| Глибина сидіння | от 25 до 47 см |
| Ширина сидіння | от 25 до 47 см |
| Особливості догляду | прання до 30 °C/мінімальний віджим |

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Фото товару зроблена нашою командою під час білого освітлення LED, професійною фотокамерою. Тканина має властивості переливатися залежно від освітлення. А також незначно відрізнятися залежно від екрана вашого пристрою!






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Форма | Універсальна |
| Колір | Графітовий |
| Стан | Новий |
| Щільність | 290 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Захисне/Декоративне |
- Ціна: 209 ₴









