-8%Чохол на стілець. LUME ART PREMIUM Білий. Туреччина (Універсальні чохли на стільці, велюровий, щільність 290 г/м²)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0058
239 ₴
219 ₴
Показати оптові ціниПрацюємо як з роздрібними, так і з оптовими замовленнями. Виконуємо закупівлі у великих обсягах: чохли на стільці для готелів, ресторанів, кафе, банкетних залів, державних і приватних навчальних закладів та інших підприємств. Професійно підбираємо моделі чохлів під ваші стільці та продаємо в будь-якій кількості з нашого складу.
Еластичний чохол на стілець LUME ART від турецького концерну KARNA.
(20% бавовна, практичні і довговічні)

Тканина дуже приємна на дотик з оригінальним візерунком. Не забарвлюють вашу меблі


Чохол LUME ART легко підібрати для будь-якого стільця завдяки еластичності тканини
Чохли використовуються для декору стільців і кімнати, оберігають від забруднення поверхню меблів. Модель представлена в красивому дизайні, можна використовувати як на кухні так і у вітальні або офісі. За нею легко доглядати, можна прати.
| Склад матеріалу | бавовна-20% поліестер-80% гумка по периметру |
| Щільність матеріалу | 290 г/м2 |
| Вага | 160 г |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | захисне/декоративне |
| Висота спинки | від 42 до 52 см |
| Ширина спинки | від 35 до 45 см |
| Глибина сидіння | від 30 до 42 см |
| Ширина сидіння | від 30 до 45 см |
| Особливості догляду | машинне прання до 30°C/мінімальний віджим |
Як надіти чохол LUME ART на стілець зі спинкою менше ніж за хвилину



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Трикотаж |
| Форма | Універсальна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Щільність | 290 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Захисне/Декоративне |
- Ціна: 219 ₴









